Świetne wieści! Szczecin z jeszcze większym wsparciem dla Kinga!

2 miesiące temu | 04.07.2023, 19:39
Świetne wieści! Szczecin z jeszcze większym wsparciem dla Kinga!

Dziś doszło do długo wyczekiwanego spotkania Prezydenta Piotra Krzystka z Prezesem Krzysztofem Królem. Spotkanie było bardzo owocne. Jesteśmy dumni, że Miasto Szczecin bardzo docenia Kinga Szczecin oraz historię, jaką było zdobycie tytułu Mistrza Polski w sezonie 2022/2023. 

Prezydent Piotr Krzystek zadeklarował dziś znaczne zwiększenie zaangażowania w finansowanie naszego klubu. To świetnie wiadomości, które pozwolą Kingowi Szczecin na mocny rozwój klubu i wejście na kolejny poziom.

Dzięki dzisiejszym deklaracjom wiemy, czego możemy spodziewać się w nadchodzących rozgrywkach. Z jeszcze większą intensywnością zabieramy się do podpisywania kontraktów. Dziś już wiemy, że pod względem finansowym nie jesteśmy sami na tym polu. To otwiera nowe możliwości. Pozwala działać na polach, które do tej pory były nieosiągalne. Jesteśmy dumni, że razem z Prezydentem Piotrem Krzystkiem możemy rozwijać zainteresowanie koszykówką w Szczecinie. Nasza ukochana dyscyplina sportu przeżywa prawdziwy boom i cieszymy się, że wspólnie możemy przeżywać tak cudowne chwile.

#SzczecinMaWilczyApetyt!
Fot. Rafał Remont

Udostępnij