Aliaga Petkimspor zbyt silna!

4 dni temu | 01.10.2024, 22:34

Inauguracja sezonu Ligi Mistrzów 2024/2025 nie przebiegła pomyślnie. Turecki rywal okazał się zbyt silny. Goście zaczęli od prowadzenia 12:0 i to ustawiło przebieg spotkania.

King oczywiście walczył i próbował wrócić do meczu, ale Turcy trafili 5 trójek jeszcze w pierwszej kwarcie, co nadało ton całemu spotkaniu.

Wilki Morskie przegrywały nawet różnicą 23 punktów. Jednak w drugiej połowie pokazały się z lepszej strony. Potężne bloki notował Chad Brown, efektownym wsadem popisał się Kassim Nicholson, w dobrej formie był Przemysław Żołnierewicz.

King Szczecin - Aliaga Petkim Spor Kulubu Basketbol 70:85 (16:34, 11:18, 22:16, 21:17)