< powrót

Jak wybrać najlepszego bukmachera bez podatku?

2 tygodnie temu | 03.07.2024, 00:48 Jak wybrać najlepszego bukmachera bez podatku?

Gdy widzimy hasło bukmacher bez podatku, każda oferta może wydawać się idealna! W końcu możliwość gry za wyższą stawkę to nie lada gratka dla każdego typera. Warto jednak spojrzeć racjonalnie na propozycję poszczególnych firm i zastanowić się, która z nich zasługuje na miano najlepszego bukmachera bez podatku. Właśnie o tym wyborze będzie mowa w poniższym artykule.

Wybór bukmachera bez podatku na podstawie atrakcyjności promocji

Ofertę firm oferujących zakłady można oceniać w wielu kontekstach. My skupimy się przede wszystkim na wskazaniu atrakcyjności oferty określanej jako bukmacher bez podatku oraz pokrótce wymienimy inne istotne kryteria, z którymi znajdziesz idealną stronę do typowania. 

Jeśli chcesz już teraz ocenić konkretne propozycje firm z zakładami, wybierz bukmachera bez podatku na najlepsibukmacherzy.com — eksperci z branży oceniają jakość zakładów w wykonaniu czołowych krajowych operatorów. 

Skupiając się na cechach najlepszego bukmachera bez podatku, musisz wziąć pod uwagę kilka faktów. Wprawdzie wysokość podatku jest zawsze taka sama, ale specyficzne zapisy w regulaminach zakładów sprawiają, że jedne oferty są bardziej atrakcyjne, a inne nie. 

Tak więc oceniając atrakcyjność oferty wolnej od podatku, przyjrzyj się następującym elementom. 

  1. Jakie zakłady są objęte grą bez podatku? Firmy jasno określają, które wydarzenia można wytypować w ramach zakładu bez podatku. Niekiedy ta oferta tyczy się tylko i wyłącznie wydarzeń sportowych. Innym razem bukmacher stwierdza, że nieopodatkowany zakład można postawić na zakłady typu SOLO lub AKO. 

  2. Czy musisz inwestować własne pieniądze, by zagrać bez podatku? Gdy będziesz rejestrować się u nowego bukmachera bez podatku, zobaczysz, że zaoferuje Ci on jakiś bonus powitalny. Zwróć uwagę, czy za środki bonusowe możesz obstawiać zakłady bez podatku.

  3. Czy jest ustalony kurs minimalny? Zdarza się, że firma jasno określa: jeśli chcesz zagrać u bukmachera bez podatku, musisz wybrać wydarzenia objęte minimalnym kursem (np. 1.5). Innym wariantem tego kryterium jest kurs łączny. Tutaj kurs jest obliczany w stosunku do wszystkich wydarzeń na kuponie. 

  4. Czy jako regularny gracz na stronie danej firmy, również możesz wziąć udział w zakładzie bez podatku? Przeważnie przywilej gry za wyższą stawkę jest zarezerwowany dla graczy, którzy właśnie dołączyli do grona klientów danej firmy. Jednak najlepsi bukmacherzy bez podatku dają możliwość takiej gry również osobom, które od dawna u nich typują.

  5. Niezawodność działania infrastruktury: organizowanie zakładów przez internet oznacza konieczność aktualizowania informacji i zapewnienia płynnie działającego oprogramowania. Zobacz, jak na tym polu sprawdzają się interesujący Cię bukmacherzy bez podatku. 

Bukmacherzy bez podatku - dodatkowe cechy oferty

Co z tego, że postawisz jeden kupon za wyższą stawkę (zwolnioną z podatku), jeżeli oferta będzie kulała całościowo. Z tego względu, nigdy nie należy oceniać oferty firm przez pryzmat dostępności promocji bukmacherzy bez podatku. Należy spojrzeć na propozycję gry w sposób całościowy. Teraz podzielimy się z Tobą miniprzewodnikiem, z którym wybierzesz nie tylko najlepszego bukmachera bez podatku, ale w ogóle firmę, która stwarza najlepsze warunki do obstawiania. 

  1. Solidnie dopracowana aplikacja mobilna: dzisiaj, gdy każdy już używa smartfona, warto wykorzystać go do typowania meczów. Będzie to możliwe, jeśli interesująca Cię firma będzie posiadała swoją aplikację mobilną. 

  2. Zakłady na żywo: gdy wiesz, którzy bukmacherzy bez podatku mają swoją aplikację, pora sprawdzić, czy da się w niej obstawiać mecze live. 

  3. Bonusy: zanim zainstalujesz aplikację lub zarejestrujesz się na stronie, upewnij się, że firma oferuje Ci bonus powitalny. 

  4. Atrakcyjne kursy: wysokość kursów wprost wpływa na wartość Twojej wygranej. Przeanalizuj więc pod tym kątem, jak wypadają strony, na których chcesz zacząć grę.

  5. Dostępne płatności: jeśli lubisz płacić przez smartfona, a firma nie daje Ci takiej możliwości, może warto rozważyć inne miejsce do puszczania kuponów. 

Istnieje spora szansa, że dla Ciebie jako użytkownika z własnymi przyzwyczajeniami, inne cechy mogą mieć znaczenie. Z tego względu, zacznij sam testować oferty, które przygotowują dla Ciebie bukmacherzy bez podatku. 

Bukmacher bez podatku - co się dzieje z podatkiem? 

Być może teraz zastanawiasz się, jak to możliwe, że firma daje Ci możliwość gry bez płacenia podatku. Jeśli tak, to słusznie, bo to oznacza, że nie szukasz nieuczciwych rozwiązań. 

Sytuacja wygląda następująco: w przypadku bukmachera bez podatku firma wykonuje w Twoją stronę piękny gest — ściąga z Ciebie konieczność płacenia podatku i płaci go za Ciebie. 

Prawdę mówiąc, urząd skarbowy ma w nosie, z czyjej kieszeni jest opłacany podatek — ważne, aby był on zapłacony. 

Tutaj tylko w ramach krótkiego przypomnienia chcemy Ci pokazać, że podatek jest pobierany z każdego kuponu, który grasz. Przyjmijmy, że masz na nim 2 wydarzenia z kursem 2.0 (każde z nich). W rzeczywistości ich kurs wynosi 1.76. Wynika to z faktu, że bukmacher bez podatku obniżył wartość kupony o kwotę podatku. Ona właśnie wynosi 12%. 

Tak naprawdę obowiązek opłacenia tej daniny do urzędu skarbowego spoczywa na operatorze, ale oczywiście przenosi on w sposób ukryty to na Ciebie. Jedyny plus tej sytuacji to fakt, że nie musisz samodzielnie przelewać pieniędzy do skarbówki. 

Podsumujmy wybór najlepszego bukmachera bez podatku

Wierzymy, że nasz przewodnik po świecie bukmacherów bez podatku będzie dla Ciebie cennym przewodnikiem, gdy zechcesz spróbować tego typu zakładów. Aby tak było, pamiętaj, że na ofertę firm trzeba patrzeć w sposób kompleksowy. 

Ocena atrakcyjności oferty bez podatku jest tylko jednym z elementów, który musisz wziąć pod uwagę. Ważne są również: aplikacja mobilna, wysokość bonusów i kursów, dostępność meczów do typowania oraz jakość obsługi klienta.