Sherron Dorsey-Walker nie zagra w Kingu!

1 rok temu | 12.07.2022, 16:18
Sherron Dorsey-Walker nie zagra w Kingu!

Sherron Dorsey-Walker jeszcze w trakcie sezonu 2021/2022 podpisał nowy kontrakt z Kingiem Szczecin, który związał go z Wilkami Morskimi na rozgrywki Energa Basket Ligi 2022/2023. Amerykanin w swojej umowie posiadał jednak klauzulę wykupu, tzw. buy-out. Nowy pracodawca Sherrona skorzys

- Na pewno szkoda, że taki zawodnik, jak Sherron opuszcza nasz zespół. To przede wszystkim świetny człowiek. Poświęcił dla naszego zespołu swoje zdrowie, bo wszyscy wiemy, że grał z kontuzją, co pozwoliło nam dokończyć sezon. Za to będziemy mu wdzięczni. Teraz zmienia klub, a my musimy to uszanować – mówi Arkadiusz Miłoszewski, trener Kinga Szczecin.

- Chciałbym powiedzieć kibicom, że jestem bardzo wdzięczny za ten sezon w Szczecinie, za Wasze wsparcie. Wiem, że te minione rozgrywki nie były dla Was łatwe. Mieliśmy dużo kontuzji, dużo wzlotów i upadków. Jestem szczęśliwe, że mogłem dla Was walczyć. Życzę Wam tylko szczęścia w przyszłości i samych dobrych rzeczy, bo to jest coś na co zasługujecie – mówi Sherron Dorsey-Walker, który zmienia barwy klubowe.

Sherron Dorsey-Walker zagrał w 31 meczach w barwach Kinga Szczecin. Notował średnio 12.5 pkt, 3.3 zb, 1.9 as oraz 1.5 przechwytu na spotkanie.

Sherron dziękujemy za ogromne poświęcenie w minionych rozgrywkach. Życzymy Ci powodzenia w nowym klubie! Do zobaczenia na koszykarskim szlaku!

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Główny
Visit Poland
Sponsor motoryzacyjny
Sponsorzy Strategiczni