Netto Arena nadal nie odczarowana

3 miesiące temu | 13.01.2024, 20:11

King Szczecin nie był w stanie pokonać MKS Dąbrowa Górnicza w sobotę 13 lutego. Wilki Morskie zaczęły z dobrą energią. Wydawało się, że mecz toczy się pod dyktando koszykarzy trenera Arkadiusza Miłoszewskiego. Dobry mecz rozgrywał Michał Nowakowski i Andy Mazurczak. Jednak goście ciągle byli w kontakcie z gospodarzami.

Do przerwy King prowadził 47:43. Szczecinianie świetnie rozpoczęli drugą połowę - wyszli na 10 punktowe prowadzenie. Jednak MKS bardzo szybko tę przewagę zniwelował. Koszykarze Wilków Morskich po prostu stanęli. Samodzielnie energię w zespół próbował tchnąć Andy Mazurczak. Jednak rozgrywający Wilków nie miał wystarczająco wsparcia.

Ostatnia kwarta była pokazem bezsilności Kinga. MKS to wykorzystał i pewnie zwyciężył 106:86. Meczu nie dokończył Zac Cuthbertson, który wyleciał z boiska za dwa przewinienia niesportowe.

King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 86:106 (24:20, 23:23, 19:27, 20:36)