King Szczecin czwartą siłą ENBL!

1 rok temu | 12.04.2023, 17:43

To koniec sezonu ligi ENBL dla Kinga Szczecin. Ten debiutancki sezon na europejskich parkietach drużyna Wilków Morskich zakończyła na czwartej pozycji.

(Fot. Rafał Remont)

W środę zespół trenera Arkadiusza Miłoszewskiego grała ze Startem Lublin o brązowy medal rozgrywek. Niestety grając w osłabieniu (bez Filipa Matczaka oraz Phila Fayne'a) Wilki nie były w stanie postawić się rywalowi. Pierwsza połowa była wyrównana, ale w drugiej dominowali już gracze z Lublina.

Trener Arkadiusz Miłoszewski w czwartej kwarcie wpuścił do gry szczecińską młodzież. Na parkiecie pojawili się Konrad Rosiński oraz Aleksander Wiśniewski. Ten pierwszy zaliczył solidne pięć punktów. Szczecinianie przegrali ze Startem 62:86.

Kolejny mecz King Szczecin rozegra już w najbliższą niedzielę (16 kwietnia o godzinie 13:30). Rywalem Wilków będzie Astoria Bydgoszcz.